Bankalar ve İş Merkezleri, Kurumsal Firmalara ve Özel İşletmeler Ofis, toplantı salonu, Konferans salonu gibi alanlarda ihtiyaç duyulan Ses , Görüntü, otomasyon ve güvenlik sistemleri yapının olmazsa olmazlarındandır. Tek bir bünyede bulunan onlarca kurum ve işletmenin kullanımına sunulan Seslendirme, Görüntüleme, Bilgilendirme, Kartlı geçiş, Kamera, Acil durum Alarm gibi sistemler ile yapıda yaşam süren insanların hizmetine sunulmaktadır.

Bu alanların mimari tasarımı olduğu kadar sahip oldukları Elektronik cihazların projelendirilmesi , uygulanması ve sürdürülebilirliği de oldukça önemlidir. Kullanılan ürünlerin iyi seçilmiş olması kadar kurulumu yapacak ekibinde uzman , tecrübeli ve eğitimli olması mutlak şarttır. Aksi takdirde birçok projede de karşılaşıldığı gibi en iyi ürünlerle bile çok olumsuz sonuçlar elde edilebilmektedir.

Bu sebeple LTM TEKNOLOJİ olarak altyapı çalışmaları yapılırken kullanılacak ürünler belirlenmesi, projelendirilmesi, saha takibi , montaj kurulum ve devreye alma aşamalarında en son teknolojiyi hedef alan, titiz ve tecrübeli yaklaşımlar ile kurumsal müşterilerimize en ekonomik ve kaliteli çözümleri sunmayı bir vizyon haline getirmiş bulunmaktayız.

Sunum Sistemleri

Kablolu veya kablosuz bir sunum görüntülemek, giriş kaynağı seçmek kadar kolaydır. Crestron, kaynağı ekrana bağlamak için sunum cihazına sadece bir kablo veya kablosuz bağlantı gerektiren son teknoloji kullanır.

Görüntü Sistemleri

Crestron, Bankalar ve İş merkezleri içinde video kaynakları ve ekranlar üzerinde tam kontrol sağlar. 4K UHD çözünürlük ve yüksek çözünürlüklü video akışı sunan Crestron, kullanıcı dostu bir kontrol arayüzü ile dinamik video sistemleri sunar. Crestron, her ihtiyaca uygun, kullanıma hazır, modüler video konferans çözümleri sunar.

Crestron Enterprise Management System ile yönetim, izleme ve kontrol merkezileştirmek kolaydır. Uzaktan sorun giderme sistemleri ile kullanımı kolay bir platformda enerji verimliliği için ışıkları ,iklimlendirmeyi ,projeksiyon cihazlarını ve daha fazlasını yönetebilirsiniz.

Audio

Crestron ses sistemleri, basit kaynak kontrolü ve dağıtımı özelliklerine sahiptir. Yüksek çözünürlüklü ses ve yüksek hassasiyetli hoparlörler, herhangi bir Toplantı salonu, Konferans salonu ve ortak alanlarda sağlam bir ses deneyimi sunar.

Room Management – Toplantı Salonu Yönetim Sistemleri

Özel olarak tasarlanmış Dokunmatik Ekranlarla toplantı salonu rezervasyon tesisiniz genelinde mümkün hale getirilebilmektedir. Özel bir toplantıya rezervasyon yapın, erken sona eren bir toplantıyı takvimden kaldırın ve dokunmatik ekranın kullanıcı dostu arayüzünden tekrar eden bir haftalık programdaki çalışma saatleri ayarlayın.

İşinizi kullanışlı, düşük maliyetli, enerji verimli bir teknolojiyle donatılmış akıllı bir işletmeye yükselten LTM TEKNOLOJİ ; iş akışınızı hızlandırmak ve kurumunuz genelinde üretkenliği artırmak için tasarlanmış esnek ve akıllı işyeri çözümleri için sürdürülebilir, güvenilir teknolojiler kullanır. Kablosuz sunum sistemlerinden ve ses ve görüntü kaynaklarının dağıtımına odadaki ışık ve ısı ihtiyacına göre otomatik Dim yapabilen aydınlatma ve iklimlendirme kontrolüne kadar LTM TEKNOLOJİ, bir bina içindeki veya bir kurumdaki her oda için bir çözüm sunar. Dinamik sistemler ve sezgisel kontroller, teknolojilerinizi tek bir akıllı, güvenilir platformda merkezi olarak izleme ve yönetme yeteneği sağlar. Çevrenizi daha yönetilebilir bir hale dönüştürün ve çalışanlarınızı Ses Görüntü ve otomasyon teknolojisi ile daha akıllı ve daha verimli çalışacak şekilde güçlendirin.

Bankalar ve İş Merkezlerinin başlıca kullanım alanlarından biri olan Ofisler de çalışan personel, yönetici ve işletme sahiplerinin elektrik , su, doğalgaz ve diğer tüm kaynaklarını verimli kullanmalarını sağlayan , sahip olduğu sınırsız senaryo ve opsiyonlarla zaman tasarrufu ve konfor sunan Ses, Görüntü ve otomasyon sistemlerinin işin uzmanı AVELKON TEKNOLOJİ ile çok daha kolay bir hale gelmektedir.

​Hizmet kapsamımızda müşteri ziyaretleri, sistem tasarımları, projelendirme, fiyatlandırma, uygulama ve bakım hizmetleri veriyor.

​Toplantı Salonları, Konferans Salonları gibi alanlarda profesyonel sistemlerin ayrı ayrı kontrol edilmesi her zaman için büyük bir sorun teşkil etmektedir .Teknik adam istihdamı, cihazların stabil bir şekilde çalışabilmesi için gerek ve yeter şart olmaktadır. Tüm bu sorunların çözümü tek bir senaryo ile sistemlerin istendiği anda hazır hale getirilebilmesi ile , kullanımı kolay ve verimli hale getirmektedir.

​Akıllı Ofislerde Uygulanan Çözümlerimiz;

• Aydınlatma, Perde, Panjur Kontrol ve kumanda sistemleri
• Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
• Video Wall, Totem ve Bilgilendirme Ekranları,
• Toplantı Bilgilendirme Ekran ve Yazılım Çözümleri
• Video Konferans ve Telekonferans Çözümleri
• Ses ve Görüntü Kontrol ve Dağıtımı
• Projeksiyon Görüntü Sistemleri
• Profesyonel Ses ,Işık ve Görüntü Çözümleri​
• Enerji verimliliği ve yönetimi sağlayan Işık, varlık ve hareket sensörleri
• Ofis alanlarını rezervasyon ve kullanım istatistiklerini görüntüleme