Hotel, AVM, Hastane, Üniversite ve kolejlerin genel alanlarında kullanılan kiosk, totem, video Wall gibi görsel yayın yapılabilmeyi sağlayan sistemler üzerinden izleyiciye reklam, bilgilendirme, uyarı gibi görsellerle ulaşmayı hedeflemektedir. Ayrıca Konferans salonu, toplantı salonu gibi daha özel mekânlarda toplantı bilgilendirme ekranı olarak ta kullanılarak içerdeki toplantının konu ve katılımcıları görsel olarak sergilenebilir.

Dijital Signage, (elektronik bilgilendirme ekranı) tek bir merkezden birden fazla lokalin uzaktan yönetilmesidir.

Günümüzde kurumsal firmalar, bankalar, oteller, turizm firmaları, zincir mağazalar hedef müşteriye satın alma anında ulaşabilmek, müşteriye karar alma anında sunulan reklam ile doğru zamanda doğru ürünün reklamı yapabilmek, kurumsal reklam ve duyurularını daha verimli kılmak için Dijital Signage yöntemini seçmektedir. LTM Teknoloji dijital bilgilendirme ve reklamlarınıza yönelik dijital içeriklerinizi kolayca yükleyip yönetebildiğiniz, ekran tasarımınızı kolayca ve de profesyonelce oluşturabileceği kullanımı son derece basit ve anlaşılır sektör lideri yazılımlar sunar. Tek bir merkezden ya da birden çok şubeden yönetilebilen , farklı bölgelerdeki her boyutta ve çözünürlükteki ekranlara resim, video, haber, kayan yazı, rss beslemeleri, power point sunumları, pdf belgeleri, hava durumu, yol bilgileri, trafik durumu, döviz ve para bilgileri, uçuş bilgileri, flash animasyonlar, internet sayfaları, video animasyonları ve buna benzer sayısız içeriğin saniyeler içerisinde iletilmesini sağlayan bir iletişim sistemidir.

Dijital Signage Modelleri

Dijital Signage modelleri üretmi gibi Gelişmiş ve pazarlamanın sonuçları ile birlikte pek çok sektörün kendi çarkını döndürmesi mümkün olmaktadır. Müşteriye kadar ulaşan sonuçlar ürün kalitesini gösterilmeli ve kullanışlı avantajları müşterilere en iyi şekilde tanıtmalıdır. Fiyatı uygun kendi cazip tercihlerin yanı sıra, görüntü olarak muazzam seçenekler özellik ve reklam ihtiyacını ortaya çıkarmış durumdadır. Tam da burada pek çok yerde karşımıza çıkan seçeneklerden biri olarak Dijital Signage üzerinde durup değerlendirme yapmak mümkün olmaktadır. Genellikle bilgilendirme reklam ve uygulama gibi çok önemli bir konuda buradaki sistemlerin amaca uygun bir sonuç yarattığı bilinmektedir. Özellikle de burada kullanılan eğitim altyapısını destekleyen yöntemler içerisinde, Totem, Kiosk ve Video Wall gibi gelişmiş uygulama ve sistemleri gerçekten insanlara çok büyük katkısı ve avantajı bulunmak durumundadır.

Böylesine yöntemleri hemen her yerde görmek mümkün. Özellikle de alışveriş merkezleri ve otellerin pek çoğunda, uyarıcı ve yönlendirici bir sistem olarak bu avantajlı ürünler karşımıza çıkmak durumundadır. Aynı şekilde yapısı giderek büyümüş hastaneler, hizmetlerini tanıtmak ve aynı zamanda hastalara yol göstermek için bu sistemi kullanmak durumundadır. Böylesine önemli bir sistemin uzak bir noktadan yani tek bir noktadan yönlendirilmesi ve fırsatlarının değerlendirilmesi çok önemli bir teknolojinin avantajlarını göstermektedir. Elektronik bilgilendirme ekranı olarak karşımıza çıkmış bu muazzam uygulama, özellik ve kullanıcıların pek çok bilgi ihtiyacını karşılayacak avantajlar oluşturmak durumundadır.

Dijital Signage Firmaları

Sadece bir merkezden yönetilen veya birçok şubeden kontrol altında tutulan sistemin, dijital Signage firmaları yüksek çözünürlüklü ekran kalitesi ile birlikte ortaya koyduğu sonuçlara bakmak lazım. Burada yayınlanmış olan görüntüler, videolar veya bilgi içerikli sonuçlarla birlikte, özellikle insanların avantajına bir durum ve sonuç ortaya çıkmak durumundadır. Burada güncel bilgiler ve haber olarak kabul ettiğimiz değerler, gerçekten önemli bir yere sahiptir.

Kimi zaman trafik düzenleyici çalışmalar veya uçuş bilgileri, kimi zamanda para birimlerinin değişken yapısı ve hava durumu bilgileri, insanların istifade edip avantajlarından faydalandığı muazzam bir sistemi göstermektedir. Burada çok ayrıcalıklı görüntüler ortaya çıktığı gibi, video animasyonları veya flaş olarak karşımıza çıkmış animasyon modelleri ile birlikte, amacına uygun bir çalışmayı yapmak mümkün olmaktadır. İnternetin de büyük bir gelişim içerisinde olduğu süreçlerde, dijital Signage teknolojisinin gerçekten ileri seviyede sonuçlarını görmek burada mümkün olmuştur.

Dijital Signage Fiyatları

Teknoloji otomasyon ve gelişimi yakından takip eden işletmelerin, özellikle parmak ısırtacak teknolojileri adeta takip ettiği bilinmektedir. Burada çok önemli yatırımlar söz konusu olduğu gibi, en başta müşteri memnuniyetinin oradaki temel ve ilke hedeflerden biri olduğunu belirtmek gerekmektedir. Karşımıza çıkan olağanüstü ve nitelikli çalışmalarla birlikte, özellikle firma hassasiyeti ve beklenti koşulları burada büyük bir önem ortaya koymaktadır.

Yıllardan beri kendi gelişimini hedeflemiş ve dijital Signage çalışmaları ile birlikte belli bir seviyeye gelmiş firmaların, bu avantajlardan istifade etmesi çok önemlidir. Kontrol mekanizmasını tek bir noktaya toplamış sistem sayesinde, çok daha üst düzey verimlilik ortaya çıkmak durumundadır. Hem sistemin avantajları ve dijital Signage fiyatları ile birlikte burada gerçekten herkesin takip etmek isteyeceği mükemmel bir sonuç ve çözüm görmek mümkün olmuştur.