LTM TEKNOLOJİ

Biz Kimiz?

LTM Teknoloji Sektördeki 10 yılı aşkın tecrübe bilgi birikimi ile; Türkiye’de ve yurtdışında Profesyonel Ses, Görüntü ve Otomasyon sistemleri üzerine teslim etmiş olduğu onlarca proje ile pek çok ilke imza atmıştır.

Kararlı yapısı ve teknolojiyi yakından takip etmesinin getirdiği avantajlarla müşterilerine en iyi hizmeti ve ürünleri ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir.

 

 

 

 

Kuruluş Amacı

Profesyonel Ses, Görüntü ve Otomasyon Sistemleri danışmanlık, projelendirilme, Supervisorluk ,Yazılım ve Devreye alma hizmetleri ile projelerin başından teslim edilinceye kadar takip ve kontrol ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Zamanla araştırmacı yönetim ve teknik kadrosu ile Audio-Video ve Otomasyon Sistemleri Görüntü Ekipman Tasarımı,projelendirilmesi ve devreye alınması konularıında uzmanlaşmıştır.

Vizyonumuz

LTM Teknoloji‘nin amacı otomasyon sistemlerinde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek orta-uzun vadede teknoloji geliştiren bir firma halinde dönüşmektir.

Misyonumuz

LTM Teknoloji çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yeniliklere yön veren sektördeki her firmaya güven veren , verimli ve kaliteli hizmet üreten bir firma olmaktır.

Certified Crestron Programmer


Bir Otomasyon sistemini devreye alabilmek Ipad Iphone yada touchpanel tasarımlarını yapabilmek için gerekli olan Crestron Simpl Wİndows, Simpl Plus, Vison tools, Crestron Studio gibi programların küçük orta ve büyük projelerde uygulayabilecek seviyede bildiğinin belgesidir.

crestron

 

DMC-D


DMC-D 4K Ultra HD Multimedya dağıtımı ve kontrolünde kullanılan Crestron Digital Media ürünlerinin Proje tasarım ve konfigurasyonunu yapabldiğinin belgesidir.

crestron

 

DMC-T


4K Ultra HD Multimedya dağıtımı ve kontrolünde kullanılan Crestron Digital Media ürünlerinin Cat6 kablolarından Single Mod multi mod fibere kadar kurulum ve montaj yapabldiğinin belgesidir.

crestron

 

DMC-E


4K Ultra HD Multimedya dağıtımı ve kontrolünde kullanılan Crestron Digital Media ürünlerinin Tasarım projelendirme, kurulum montaj ve programlanmasını yapabldiğinin belgesidir.

crestron

 

KNX Parnter


Hertürlü KNX protokolune sahip markanın Aydınlatma, Perde ,Isıtma ve Interkom gibi sistemlerin Tasarım projelendirme, kurulum montaj ve programlanmasını yapabldiğinin belgesidir.

crestron

 

Extron Control Professional


Extron otomasyon ve multimedya sistemlerinin Tasarım projelendirme, kurulum montaj ve programlanmasını yapabildiğinin belgesidir.

crestron

 

Extron Authorized Programmer


Extron Authorized Programmer otomasyon ve multimedya sistemlerinin Tasarım ve programlanmasını Global Scripter(Python) kullanarak yapabilidiğinin belgesidir.

crestron