Özel Hastaneler ve Devlet Hastanelerinde artık tedavi gören hastalara Otel konforunda bir hizmet verilmeye başlanmıştır. Hastaneler bünyelerinde birçok özel alanı barındırdılar. Ameliyathaneler, Hasta odası, Doktor Odası, Poliklinikler, Laboratuvarlar, Acil Servise ek olarak Üniversite Hastanelerinde eğitimde yapıldığı için Konferans salonu, Amfi Sınıflar, Toplantı Salonları gibi alanlar kullanılmaktadır. Bu alanların mimari tasarımı olduğu kadar sahip oldukları Elektronik cihazların projelendirilmesi , kurulum, montajı ve devreye alım işlemleri kullanılan sistemlerin verimli ,sürdürülebilir ve kullanıcı dostu olması büyük önem arz etmektedir. Kullanılan ürünlerin iyi seçilmiş olması kadar kurulumu yapacak ekibinde uzman , tecrübeli ve eğitimli olması mutlak şarttır. Aksi takdirde birçok projede de karşılaşıldığı gibi en iyi ürünlerle bile çok olumsuz sonuçlar elde edilebilmektedir.

Bu sebeple LTM TEKNOLOJİ olarak altyapı çalışmaları yapılırken kullanılacak ürünler belirlenmesi, projelendirilmesi, saha takibi , montaj kurulum ve devreye alma aşamalarında en son teknolojiyi hedef alan, titiz ve tecrübeli yaklaşımlar ile kurumsal müşterilerimize en ekonomik ve kaliteli çözümleri sunmayı bir vizyon haline getirmiş bulunmaktayız.

Crestron ‘un dünya çapındaki Bina Kontrol ve Yönetim Sistemleri (BMS), kuruluşunuzdaki tüm teknolojilerin doğru, güvenilir kontrol ve yönetimini doğrudan bilgisayarınıza sunar. Kullanılmayan odalarda ışıkları söndürebilir, bina genelinde enerji kullanımını takip edebilir ,ofisinizden bile çıkmadan tüm odalardaki sorunları çözebilirsiniz! Crestron sistemleri o kadar güçlüdür ki, IT yöneticiniz projeksiyon cihazındaki bir ampulünün ömrünü ne zaman tamamlayacağını daha henüz bir arıza oluşmadan öngörebilir. Kullanılmayan odaları belirleyebilir, maliyet ,kullanım istatistikleri ve tasarruf raporları oluşturabilir, enerji verimliliğini artıran takvim tabanlı senaryolar oluşturabilirsiniz. LTM TEKNOLOJİ , ihtiyaçlarınıza özel BMS’ yi seçmenize yardımcı olur ve daha sonra sistemi ve programları şirketinize göre özelleştirir. BMS ile çalışanlarınıza yerinde eğitim verilerek , BMS sisteminin şirket IT çalışanları tarafından yönetimi sağlanırken ; 7/24 destek ile ihtiyacınız olan her anda size bir telefon kadar uzaklıktayız.

Sunum Sistemleri

Kablolu veya kablosuz bir sunum görüntülemek, giriş kaynağı seçmek kadar kolaydır. Crestron, kaynağı ekrana bağlamak için sunum cihazına sadece bir kablo veya kablosuz bağlantı gerektiren son teknoloji kullanır.

Görüntü Sistemleri

Crestron, Hastaneler içinde video kaynakları ve ekranlar üzerinde tam kontrol sağlar. 4K UHD çözünürlük ve yüksek çözünürlüklü video akışı sunan Crestron, kullanıcı dostu bir kontrol arayüzü ile dinamik video sistemleri sunar. Crestron, her ihtiyaca uygun, kullanıma hazır, modüler video konferans çözümleri sunar.

Crestron Enterprise Management System ile yönetim, izleme ve kontrol merkezileştirmek kolaydır. Uzaktan sorun giderme sistemleri ile kullanımı kolay bir platformda enerji verimliliği için ışıkları ,iklimlendirmeyi ,projeksiyon cihazlarını ve daha fazlasını yönetebilirsiniz.

Audio

Crestron ses sistemleri, basit kaynak kontrolü ve dağıtımı özelliklerine sahiptir. Yüksek çözünürlüklü ses ve yüksek hassasiyetli hoparlörler, herhangi bir Toplantı salonu, Konferans salonu ve ortak alanlarda sağlam bir ses deneyimi sunar.

Room Management – Toplantı Salonu Yönetim Sistemleri

Özel olarak tasarlanmış Dokunmatik Ekranlarla toplantı salonu rezervasyon tesisiniz genelinde mümkün hale getirilebilmektedir. Özel bir toplantıya rezervasyon yapın, erken sona eren bir toplantıyı takvimden kaldırın ve dokunmatik ekranın kullanıcı dostu arayüzünden tekrar eden bir haftalık programdaki çalışma saatleri ayarlayın.

 

Konferans salonlarınızı Profesyonel Sistemler kullanarak AV Otomasyon çözümleri ile son teknolojiye sahip bir sunum odası haline getirebiliriz. İleri seviyedeki sunum sistemleri, bir dizüstü bilgisayarı odanın ekranına sadece tek bir kabloyla veya odanın sunum cihazına basit bir kablosuz bağlantıyla güvenli bir şekilde bağlayabilmektedir. Tüm katılımcıların, odadaki herhangi bir yerden, güvenli, gecikmesiz, sıkıştırılmamış 4K UHD çözünürlüğünde görüntü izleyerek, yüksek hassasiyetli hoparlörler aracılığıyla yüksek kaliteli ses ile sunum yapmasını sağlayalım. Kaynak ve ekran kontrolü, odanın dokunmatik ekranındaki bir düğmeye dokunmak kadar basit. Odadaki herkesin düzensiz kablo karmaşasından uzak bir şekilde dizüstü bilgisayarlarını sisteme bağlayarak görüntü paylaşımı sağlayabilmesinin yanında aynı panel içeresindeki elektrik prizi ile ihtiyaç duyduğunda adaptörünü bağlayabilmesini sağlayan kablo yönetim sistemlerine sahip tüm cihazları tercih ediniz. LTM TEKNOLOJİ çözümleri, işletmenizin en üst düzeye çıkararak, her zaman yenilikçi çözümleri ile size destek olur. Böylece işinin hakkını veren bir sisteme harcamış olduğunuz kurulum maliyetlerinizi size 1 yıl içeresinde geri kazandırmış olur.

• Aydınlatma, Perde, Panjur Kontrol ve kumanda sistemleri
• Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
• Video Wall, Totem ve Bilgilendirme Ekranları,
• Projeksiyon Görüntü Sistemleri
• Toplantı Bilgilendirme Ekran ve Yazılım Çözümleri
• Ses ve Görüntü Kontrol ve Dağıtımı
• Profesyonel Ses ,Işık ve Görüntü Çözümleri​
​• Başkan Delege Sistemleri
• Simultane Tercüme ve Oylama Sistemleri