Otel ve Konaklama hizmeti veren tesisler bünyelerinde birçok özel alanı barındırırlar. Bu alanların mimari tasarımı olduğu kadar sahip oldukları Elektronik cihazların projelendirilmesi , uygulanması ve sürdürülebilirliği de oldukça önemlidir. Kullanılan ürünlerin iyi seçilmiş olması kadar kurulumu yapacak ekibinde uzman , tecrübeli ve eğitimli olması mutlak şarttır. Aksi takdirde birçok projede de karşılaşıldığı gibi en iyi ürünlerle bile çok olumsuz sonuçlar elde edilebilmektedir. Bu sebeple AVELKON TEKNOLOJİ olarak altyapı çalışmaları yapılırken kullanılacak ürünler belirlenmesi, projelendirilmesi, saha takibi, montaj kurulum ve devreye alma aşamalarında en son teknolojiyi hedef alan, titiz ve tecrübeli yaklaşımlar ile kurumsal müşterilerimize en ekonomik ve kaliteli çözümleri sunmayı bir vizyon haline getirmiş bulunmaktayız.

Sunum Sistemleri

Kablolu veya kablosuz bir sunum görüntülemek, giriş kaynağı seçmek kadar kolaydır. Crestron, kaynağı ekrana bağlamak için sunum cihazına sadece bir kablo veya kablosuz bağlantı gerektiren son teknoloji kullanır.

Görüntü Sistemleri

Crestron, Otel içinde video kaynakları ve ekranlar üzerinde tam kontrol sağlar. 4K UHD çözünürlük ve yüksek çözünürlüklü video akışı sunan Crestron, kullanıcı dostu bir kontrol arayüzü ile dinamik video sistemleri sunar. Crestron, her ihtiyaca uygun, kullanıma hazır, modüler video konferans çözümleri sunar.

Bina Yönetim Sistemi – BMS

Crestron Enterprise Management System ile yönetim, izleme ve kontrol merkezileştirmek kolaydır. Uzaktan sorun giderme sistemleri ile kullanımı kolay bir platformda enerji verimliliği için ışıkları ,iklimlendirmeyi ,projeksiyon cihazlarını ve daha fazlasını yönetebilirsiniz.

Audio

Crestron ses sistemleri, basit kaynak kontrolü ve dağıtımı özelliklerine sahiptir. Yüksek çözünürlüklü ses ve yüksek hassasiyetli hoparlörler, herhangi bir Toplantı salonu, Konferans salonu ve ortak alanlarda sağlam bir ses deneyimi sunar.

Room Management – Toplantı Salonu Yönetim Sistemleri

Özel olarak tasarlanmış Dokunmatik Ekranlarla toplantı salonu rezervasyon tesisiniz genelinde mümkün hale getirilebilmektedir. Özel bir toplantıya rezervasyon yapın, erken sona eren bir toplantıyı takvimden kaldırın ve dokunmatik ekranın kullanıcı dostu arayüzünden tekrar eden bir haftalık programdaki çalışma saatleri ayarlayın.

Her ölçekten işletmenin ihtiyaç duyduğu toplantı odalarındaki konfor, LTM TEKNOLOJİ bünyesindeki Toplantı Odaları çözümleriyle ortaya çıkıyor. Sade ve şık tasarımları müşterileriyle buluşturan LTM TEKNOLOJİ ,Toplantı odalarındaki telekonferans, sunu cihazları, ekranlar, ısıölçerler, ışık sistemleri ve tüm AV otomasyon ekipmanlarıyla kusursuz bir çözüm sunuyor.

​Hizmet kapsamımızda müşteri ziyaretleri, sistem tasarımları, projelendirme, fiyatlandırma, uygulama ve bakım hizmetleri veriyor.

Toplantı Salonları, Konferans Salonları gibi alanlarda profesyonel sistemlerin ayrı ayrı kontrol edilmesi her zaman için büyük bir sorun teşkil etmektedir .Teknik adam istihdamı, cihazların stabil bir şekilde çalışabilmesi için gerek ve yeter şart olmaktadır. Tüm bu sorunların çözümü tek bir senaryo ile sistemlerin istendiği anda hazır hale getirilebilmesi ile , kullanımı kolay ve verimli hale getirmektedir.

​Toplantı Salonlarında Uygulanan Çözümlerimiz​

• Aydınlatma, Perde, Panjur Kontrol ve kumanda • sistemleri
• Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
• Video Wall, Video Küp , Totem ve Bilgilendirme Ekranları,
• Toplantı Bilgilendirme Ekran ve Yazılım Çözümleri
• Video Konferans ve Telekonferans Çözümleri
• Kablolu ve Kablosuz Sunum Sistemleri
• Ses ve Görüntü Kontrol ve Dağıtımı
• Projeksiyon Görüntü Sistemleri
• Profesyonel Ses ,Işık ve Görüntü Çözümleri​
• Başkan Delege Sistemleri
• Simultane Tercüme Sistemleri