Banka, Bankalar ve İş Merkezleri gibi kurumsal yapılarda bulunan ortak alanların rezervasyonunun Outlook üzerinden yapılarak ilgili saatte odayı sizin kullanımınıza göre Seslendirme, görüntü , aydınlatma ve ısıtma sistemlerini hazır hale getirerek hiç vakit kaybetmeden en verimli şekilde sizin kullanımınıza sunmaktadır. Siz toplantıya katılmadan 5 dk. Öncesinde projeksiyon perdesi ve Projeksiyon lifti aşağı iner , Projeksiyon cihazı , amfi ve preamfi gibi cihazlar açılır aydınlatma istenilen yüzdeye getirilir, oda sıcaklığı olması gereken sıcaklığa gelir. Havalandırma sistemi çalışarak oda içindeki havayı tazeler.

Toplantının ertelenmesi ya da iptal olması gibi durumlarda odadaki varlık sensoru bunu anlayarak hazır hale gelen odayı tekrar ilk anki haline getirerek kapatır. Böylece hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlanmış olur. Enerji verimliliği ile kurulum maliyetlerini ortalama 1 yıl içeresinde geri kazandırır ve 2. Yıldan itibaren size para kazandırır.

Sadece toplantı salonu değil ayrıca açık ve sanal ofis hizmeti veren şirketlerde çalışma masası, küçük ve büyük ortak çalışma alanlarında dahi doluluk ya da müsaitlik durumunu görebilirsiniz.

Ayrıca katılımcıların toplantıya gelip gelmediklerini izlemek ve kontrol etmek için RF ID kart sistemi ile salona giriş ve çıkışlarında kart okutularak raporlama alınabilmektedir.

Toplantı Rezervasyon Sistemleri

Toplantı rezervasyon sistemleri Özellikle şirket bünyesindeki toplantılar ve kurumsal yapıların gelişimi için bu konuda yapılan çalışmalar son dönemde daha iyi sonuç vermektedir. Enerji tasarruf ve zamandan kazanma noktasında avantaj sağlayan sistem, yeni projelerin üretilmesi için daha iyi bir zemin hazırlamak durumundadır. Fikirlerin hayata geçirilmesi ve alternatif sonuçların ortaya çıkması konusunda, toplantı rezervasyon sistemleri gerçekten son dönemin başarılı bir şekilde ortaya çıkmış yöntemlerinden olarak kendini göstermektedir. Hazır bir şekilde toplantıya katılan grup ile birlikte, toplantıya katılamayan kişilerin yine aynı noktada hizmetlerden faydalanması, bu teknolojinin bir avantaj olarak görülmektedir.

Gelişmiş ve avantajlı sistemleri ile birlikte insanlara yardımcı olan toplantı rezervasyon sistemleri, kullandığı RF ve ID kart sistemleri ile birlikte toplantıya katılımcı sayısını artıran bir çözüm oluşturmak durumundadır. Gerek bilgisayar sistemi gerekse de kullanılan ekran ve bilgi altyapısı ile birlikte, projelerin daha önceden hazırlanması ve belli bir avantaj ile sunulması mümkün olmaktadır. Verileri değerlendirmek açısından, gerçekten buradaki eşsiz çalışmaların teknoloji anlamında muazzam bir avantaj ürettiği ve sonuç oluşturduğu görülmektedir. Toplantı rezervasyon sistemleri için örnek olarak gördüğümüz çok sayıda çalışma ile pek çok şirketin kendi gelişimini daha ileri seviyelere taşıması mümkün olmuştur.

Toplantı Odası Bilgi Ekranı

Veriler, değerlendirmeler ve özellikle televizyon konusundaki çalışmalar noktasında, hedefler belli bir ekrandan insanların karşısına çıkabilir. Toplantı rezervasyon sistemleri Bununla beraber hedef tutturma konusunda iyi bir yol izlemesi beklenen şirketler, burada düzenli yaptığı toplantılar ve faydalandığı teknoloji ile birlikte iyi bir avantaja sahip olabilir. Ben çok farklı bilgi içeren bu yeni yatırımlar ve yöntemlerle birlikte, özellikle toplantı rezervasyon sistemleri çok büyük avantajların kaynağı olarak doğru planlamalı yatırımları gündeme getirmeye devam etmektedir.

Bilgi kaynaklı konularda güvenilir sistem ve avantajlarının yan yana değerlendirilmesi, gerçekten sonuç olarak da insanları etkileyen bir yapı ve çözüm üretmeye devam etmiştir. Böylelikle siz değerli müşterilerinin buradaki ürün hizmet ve kaliteli görüntü avantajından istifade etmesi çok daha kolay olmaktadır.

Bilgi Ekranı Yazılımı

Güncel ve yeni programların şirketlerin gelişimine katkısı gerçekten dikkat çekmektedir. bilgi ekranı yazılımı Yüksek teknoloji yatırımlarının özellikle müşterilerin artan potansiyeline çok büyük katkısı dikkat çekiyor. Herhangi bir şirketin yönetim kurulu yaptığı düzenli toplantıları ile birlikte daha iyi kararlar alabilir. Aynı zamanda gelişimi hedefleyen çalışmalarda özgün fikirlerin ortaya çıkması, bilgi ekranı yazılımı ile birlikte çok daha kolay olmaktadır.

Esasen bu gibi alanlarda teknolojinin gerçekten göz kamaştırıcı yatırım sonuçları var. Buradaki sonuçlarla birlikte müşteri değerlendirmeleri, gerçekten memnuniyeti hedefliyor ve belli bir avantaj yaratmaya devam ediyor. Standardını yüksek tutmuş ve kalite avantajlarını gözden geçirmiş firma çözümleri gerçekten güvenilir ve sağlıklı avantajlar yaratmaya devam etmektedir. Toplantı rezervasyon sistemleri gibi hassas süre gerekli bir konuda yeteneklerin keşfi ve gelişim imkânının kendini göstermesi daha iyi avantajlar yaratmaya devam etmektedir.